Aktuality

 

I v letošním školním roce jsme pro Vás připravili celkem čtyři ADVENTNÍ DÍLNY, které budou probíhat od pondělí 26. 11. 2018 do čtvrtka 29. 11. 2018 vždy od 18:00 do 20:00.

V době podzimních prázdnin (tj. pondělí 29. 10. 2018 a úterý 30. 10. 2018) nebudou probíhat žádné kroužky. Na tuto dobu jsme pro vás připravili spoustu akcí, na které jste se mohli přihlásit :-)

Otevíráme nové kroužky pro děti z MŠ - DISKÍTO a MALÝ NINJA pod vedením Marcely Harthové. Tak neváhejte a přijďte se přihlásit.

I na podzimní prázdniny pro Vás připravujeme spoustu aktivit. Jednou z těchto aktivit je celodenní hra Bláznivá planeta pro všechny děti z 1. - 5. třídy.

Oslava 30. výročí DDM-SVČ Miroslav je úspěšně za námi. Návštěvníci mohli vidět exkluzivní výstavu fotek a videozáznamů od počátků až po současnost, mohli si vyzkoušet glazování, prohlédnout si prostory SVČ Miroslav a mnoho dalšího. Ke zpříjemnění atmosféry nám hrála skupina Urgent z Hostěradic.

Kroužky

24.09.2018

V tomto týdnu začínají všechny kroužky. Nezapomeňte na ten svůj :-)

Kroužky už se nám opravdu plní. Některé už jsou plné, v jiných už je jen posledních pár míst, tak neváhejte a přijďte si rychle pro přihlášku, ať se na Vás taky dostane :-) Rozhodně je z čeho vybírat.

Přihlášky

03.09.2018

I přes nepříznivé počasí si můžete ode dneška vyzvedávat přihlášky na kroužky :-)

Poslední tábor v létě 2018 úspěšně skončil. Nyní se pilně připravujeme na nový školní rok, který bude opět plný NOVINEK, jak v činnosti pravidelné, tak v činnosti nepravidelné. Těšíte se?

Všem příznivcům dobré muziky oznamujeme, že z technických důvodů (oprava střechy na budově SVČ Miroslav) jsme nuceni dnešní FOCOBFEST zrušit.