BUĎ FIT

POHYB NENÍ VĚDA

Ahoj sporťáci,

níže najdete super pohybovou hru s kartami a taky desetiminutové cvičení, při kterém si procvičíte celé tělo. U karetní hry si klidně můžete vymyslet i vlastní cviky. :-)

Videa jsou z projektu POHYB NENÍ VĚDA, který najdete na Youtube, Facebooku a Instagramu. Na všech platformách je mnoho různých zábavných pohybových videí a na Facebooku a Instagramu pravidelně probíhá i živé vysílání, kterého se může kdokoli z vás zúčastnit. :-)

Hra s kartami                                                                                                                                                                       Symbol na kartě reprezentuje cvik (viz video), číslo na kartě počet opakování. Karta J - 11x, Q - 12x, K - 13x, A - 14x, Joker - karta zdarma, necvič.

Cvičení se studenty FSpS

Ahoj kluci ze ZK Buď fit i všichni ostatní, kdo chcete udělat něco pro svou lepší kondici!

Na internetu je spoustu informací, které nemusí být vždy pravdivé a spolehlivé. Stejně je tomu u hromady cvičících videí, které najdete např. na YouTube. Proto Vám sdílíme tato cvičící videa natočená studenty Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Videa jsou různě zaměřená (např. intervalový trénink, cvičení podle zvířecí chůze, práce s chodidly, ...), často i vtipná a hlavně podle nich můžete cvičit i z domu! :-) Na odkaze https://www.fsps.muni.cz/hybejse/cvicime-se-studenty se můžete na všechna videa podívat a jedno si vybrat. Nebo dejte na naše doporučení a zacvičte si intervalový trénink podle TOHOTO VIDEA.