JÓGA

Ahoj jogínci!
Vyrobte si smajlíky, které budete používat na online józe s paní učitelkou. Klidně s nimi ale pracujte každý den a zapojte celou rodinu. Nezapomeňte, na co se v józe vždycky u této aktivity ptáme kamarádů - jakou máš dnes náladu a proč? :-)
Namasté!

PS: Jestli doma nebudete mít barevný papír, použijte bílý papír, který nabarvíte danými barvami. ;-)

Ahoj všichni!
Připravili jsme si pro vás deskovou hru Jogínci, pomocí které si můžete procvičovat jógové pozice a navíc si užít i trochu legrace!
Vytiskněte si herní plán (pokud nemáte tiskárnu, překreslete si ho na bílý papír). Pravidla jsou jednoduchá. Najdete je dole pod startem nebo na dalším listu i s popisem obrázků, kdybyste je náhodou nemohli poznat.
A můžete začít!
Namasté! :-) 

Ahoj jogínci!
Na naší online hodině jógy budeme hrát slíbené jógové bingo!                                                                                      Nejprve ale budete muset absolvovat tuto dobrodružnou výpravu za tajenkou a vyluštit ji. Nezapomeňte si dobře poznamenat všechny řádky křížovky! Doma si pak připravte tabulku 3x3 a do každého políčka si nakreslete jeden vybraný obrázek z těchto 20 slov (= jógových pozic). Tabulku s obrázky si připravte na pondělí 23. 11. 2020.