Druhé kolo Florbalové ligy nadějí

20.12.2018

V sobotu 8. prosince se odehrál druhý turnaj Florbalové ligy nadějí, kterou pořádá Středisko volného času Miroslav. Druhé setkání sezóny provázely velmi vyrovnaná utkání a rozhodně se bylo na co dívat.

Jako první vlétli na palubovku mladší žáci a nejlépe se tentokrát vedlo týmu Tasandy, která nasbírala 7 bodů, když podlehla pouze na nájezdy znojemským dívkám a v tabulce je nyní druhá pouze o jeden bod. Znojmo Girls ztratily nečekané body v souboji s miroslavkými Jestřáby, kterým podlehly 1:2, stále však vedou průběžnou tabulku. Na dvě výhry se tentokrát zlepšili Jestřábové, kteří zdolali Znojmo Girls i Břežany a stáhli náskok na čelo tabulky. Na první body do tabulky stále čekají mladší žáci Břežanských havranů.

V kategorii starších žáků se změnilo pořadí v tabulce, avšak čelo zůstalo stejné. Vedou stále Znojmo Girls, když holky nasbíraly 5 bodů a ztratily pouze v nájezdech utkání s Tasandou. Dvě výhry si připsali také Černí jestřábové, kteří si poradili ve velmi dramatickém utkání s Tasandou 1:0. Právě Tasanda se oproti prvnímu turnaji zlepšila, připsala si dvě výhry a především porazila na nájezdy lídra tabulky Znojmo Girls. Tři porážky si tentokrát připsali Havrani, tabulka je ale velmi vyrovnaná.

Další díl Florbalové ligy nadějí se odehraje v sobotu 2. února od 8 hodin v břežanské "aréně".