Individuál aneb opět se můžeme vidět

16.04.2021

Na základě mimořádných opatření ze dne 6. 4. 2021 je SVČ povolena individuální výuka a konzultace. Testování není dle mimořádného opatření potřeba, je nutné mít adekvátní prostředky ochrany dýchacích cest.
Od 12.4. probíhá individuální výuka pro členy ZK Škola (nejen) rocku a také tzv. individuální konzultace. Spoustu činností, do kterých se s námi můžete zapojit, jsme pro vás připravili i na následující týden. Přečtěte si prosím zásady pro přihlašování na jednotlivé aktivity. Rezervační systém jsme vytvořili v co nejjednodušší podobě bez nutnosti se registrovat (z důvodu předpisů GDPR).
1. Upozorňujeme, že z výše uvedených důvodů vám rezervace nepůjde smazat ani změnit! Proto přihlášení dobře zvažte a jen tak nezkoušejte, jestli systém funguje (funguje).
2. V jeden den se můžete přihlásit maximálně na jednu individuální konzultaci.
3. Pokud se nemůžete na zarezervovanou individuální konzultaci dostavit, dejte nám prosím co nejdříve vědět, abychom vám ji mohli zrušit. Kontakt: daniel.malek@svcmiroslav.cz 

Odkaz na rezervační systém: https://supersaas.cz/schedule/SVCMiroslav/individualni_konzultace. Nezapomeňte si překliknout na správný týden, tj. 19. - 23. 4. 2021.

V případě technických potíží s rezervací pište na daniel.malek@svcmiroslav.cz . Pokud budete mít jakýkoli jiný dotaz, můžete nám napsat na eva.horakova@svcmiroslav.cz, lucie.drlikova@svcmiroslav.cz, daniel.malek@svcmiroslav.cz nebo nás kontaktovat telefonicky či osobně.

Těšíme se na vás! :-)