Jarní prázdniny

21.01.2019

I v době jarních prázdnin bude ve Středisku volného času Miroslav probíhat několik zajímavých akcí. Hned v pondělí 11. 2. 2019 proběhnou dvě akce. Prázdninové vaření s Rubikonem, které je určené pro členy klubů Kostka a Čtyřlístek a Bitva o Kostelní 16, která je pro hráče od 4. třídy. 

V úterý se můžete těšit na Prázdniny s hudební teorií (pro členy ŠnR) a Badminton Cup Kids (pro členy kroužku badmintonu).

Na své si přijdou také ti, kteří si chtějí vyzkoušet dvě hodiny cvičení s různými pomůckami i s vlastní vahou těla na akci Buď fit o prázdninách, která je určená pro chlapce i dívky od 7. třídy. Ve středu 13. 2. 2019 se bude konat také zábavná hra Kufr, která je určená pro všechny od 3. do 6. třídy.

Čtvrtek 14. 2. 2019 se bude nést v duchu Zdravého vaření. Na této akci se naučíte připravovat zdravá a velmi chutná jídla.

A poslední den prázdnin (pátek 15. 2. 2019) se můžete vydat Za sněžným mužem a zažít tak odpoledne plné her a zábavy v přírodě.

Na všechny akce je nutné se přihlásit ve Středisku volného času Miroslav. Kapacita všech akcí je omezena, tak neváhejte.