Turnaj ve stolním tenise

25.10.2017

V pondělí 23. října od 09:00 hodin proběhl v SVČ Miroslav turnaj ve stolním tenise, na který se přihlásil maximální počet hráčů (6). Hrálo se na dvě skupiny po třech hráčích, do nichž se sami hráči vylosovali. Nejprve hráči odehráli zápasy každý s každým v dané skupině, přičemž se hrálo o umístění. První dva hráči ve skupině postupovali do semifinále, třetí si zahráli o páté místo. Výherci semifinále si následně zahráli finále a hráči, kteří v semifinále prohráli, se utkali o třetí místo. V základní skupině se hrálo na dva vítězné sety do 11 bodů. Vítěz získal 2 body, a pokud hráč, který prohrál, získal alespoň set, obdržel 1 bod. Ve vyřazovací fázi se pak hrálo na tři vítězné sety opět do 11 bodů. 

Po turnaji proběhlo vyhlášení výsledků. Odměny byly sladké a dostali je všichni hráči, kteří se na turnaj přihlásili. Hráči na pódiových umístěních navíc získali diplomy a balíček odměn. 

Konečné výsledky turnaje: 

Šesté místo obsadil Dúbrava Adam, páté místo získal Hlávka Daniel. Na čtvrté příčce skončil Dúbrava Jiří. Ten měl zápas o třetí místo téměř vyhraný, avšak nepříznivý stav zápasu, kdy prohrával 0:2 na sety, dokázal na poslední chvíli zvrátit Vala Radim a vyhrát 3:2 na sety, čímž získal třetí místo. Na druhém místě se po pěkném zápase umístil Filip Formann a vítězem turnaje se stal Adam Plechatý. 

Všem výhercům gratulujeme.

Více fotografií viz fotogalerie Turnaj stol. tenis 23. 10. 2017