POD POKLIČKOU

TAPIOKOVÝ PUDINK

Ahoj kuchtíci!

Připravili jsme pro vás nový recept, tentokrát na výborný tapiokový pudink. :-) Budeme moc rádi, když se zapojíte do naší domácí kuchařské výzvy a ze svého kuchtění nám pošlete nějakou fotku.                                                                                Ať se vám pudink podaří, dobrou chuť.

POMAZÁNKY

Ahoj kuchtíci!

Připravili jsme pro vás novou kuchařskou výzvu! :-) Recepty i postupy na tři různé pomazánky najdete v instruktážním videu. Budeme rádi, když se naší kuchařské výzvy zúčastníte! Fotky můžete posílat na e-mail uvedený v instrukcích.

Ať se pomazánky vydaří. Dobrou chuť!

MILA KULIČKY

Ahoj kuchtíci,

na posledním kroužku vám paní učitelka slíbila recept na nepečené cukroví z Mila oplatků a svůj slib splnila. Níže najdete recept, postup je vážně jednoduchý! Fotky nám můžete posílat buď do zpráv na náš facebook nebo na email vaší vedoucí ZK.

PS: Kuličky jsou vážně výýýborné! Ať se vám podaří! :-)

INSPIRACE

Ahoj kuchtíci!

Věděli jste, že na portále Mít kam jít najdete hned několik receptů, které jsme pro vás připravili už dříve? Budeme rádi, když si nějaký vyberete a doma uvaříte. Fotky můžete posílat do konce prosince na e-mail své vedoucí kroužku.

Ať se pokrm vydaří. Dobrou chuť! 

Recept na PIZZA TOUSTY

Recept na PIZZU Z OVESNÝCH VLOČEK

Recept na PEČENÉ ČÍNSKÉ NUDLE

Recept na RYCHLÉ ROHLÍKY S ROZMARÝNEM

DOMÁCÍ HOUSKY

Třetí domácí kuchařská výzva na listopad 2020 je tu :-) Recept i postup přípravy domácích housek najdeš v instruktážním videu. Budeme rádi, když se naší kuchařské výzvy zúčastníš! Fotky nám můžeš poslat do konce listopadu na e-mail tvé vedoucí.

Tak ať se housky vydaří. Dobrou chuť!

JABLEČNÝ KOLÁČ

Druhá domácí kuchařská výzva na říjen 2020 je tu :-)                                                                                                        Recept i postup přípravy jablečného koláče najdeš v instruktážním videu. Budeme rádi, když se naší kuchařské výzvy zúčastníš! Fotky nám můžeš poslat do konce října na e-mail uvedený v instrukcích.

Tak ať se koláč vydaří. Dobrou chuť! 

DÝŇOVÁ POLÉVKA