Aktuality

 

Otevíráme nové kroužky pro děti z MŠ - DISKÍTO a MALÝ NINJA pod vedením Marcely Harthové. Tak neváhejte a přijďte se přihlásit.

I na podzimní prázdniny pro Vás připravujeme spoustu aktivit. Jednou z těchto aktivit je celodenní hra Bláznivá planeta pro všechny děti z 1. - 5. třídy.

Oslava 30. výročí DDM-SVČ Miroslav je úspěšně za námi. Návštěvníci mohli vidět exkluzivní výstavu fotek a videozáznamů od počátků až po současnost, mohli si vyzkoušet glazování, prohlédnout si prostory SVČ Miroslav a mnoho dalšího. Ke zpříjemnění atmosféry nám hrála skupina Urgent z Hostěradic.

Kroužky

24.09.2018

V tomto týdnu začínají všechny kroužky. Nezapomeňte na ten svůj :-)

Kroužky už se nám opravdu plní. Některé už jsou plné, v jiných už je jen posledních pár míst, tak neváhejte a přijďte si rychle pro přihlášku, ať se na Vás taky dostane :-) Rozhodně je z čeho vybírat.

Přihlášky

03.09.2018

I přes nepříznivé počasí si můžete ode dneška vyzvedávat přihlášky na kroužky :-)

Poslední tábor v létě 2018 úspěšně skončil. Nyní se pilně připravujeme na nový školní rok, který bude opět plný NOVINEK, jak v činnosti pravidelné, tak v činnosti nepravidelné. Těšíte se?

Všem příznivcům dobré muziky oznamujeme, že z technických důvodů (oprava střechy na budově SVČ Miroslav) jsme nuceni dnešní FOCOBFEST zrušit.

Ve středu 30. 5. 2018 pořádá Středisko volného času Miroslav tradiční Přehlídku zájmového vzdělávání, kde vystoupí členové zájmových kroužků SVČ Miroslav. Přijďte se podívat na střípky naší celoroční práce. Těšíme se na Vás.

V sobotu 14. dubna proběhl Badmintonový turnaj mezi hráči navštěvující zájmový kroužek Badmintonu v SVČ Miroslav a hráči, kteří navštěvují zájmový kroužek Badmintonu v SVČ Pohořelice. Turnaj se odehrál v tělocvičně ZŠ Miroslav a byl rozdělen na kategorii mladších 1. - 5. třída a kategorii starších 6. - 9. třída. V každé kategorii byli vždy tři...