Aktuality

 

Orientační běh sice není olympijským sportem, ale na Olympijském festivalu na BVV v Brně však k vidění i vyzkoušení je. V neděli 11. února bylo možno si dokonce i zazávodit. Toho využilo hned 5 dětí z našeho kroužku orientačního běhu. S elektronickým čipem, mapou a buzolou se vydaly do terénu Brněnského výstaviště a postupně našly a orazily 8...

Hned první den jarních prázdnin se ve Středisku volného času Miroslav pořádala Bitva o Kostelní 16. Jednalo se o akci, která byla určená všem příznivcům PC hry Counter Strike Source. Z důvodu chřipkové epidemie se akce nakonec zúčastnilo jen pět hráčů, ale i tak si to všichni účastníci užili.

Z důvodu nepřítomnosti vedoucí se v týdnu 30. 1. - 2. 2. 2018 nekonají výtvarné, sportovní a ostatní kroužky paní učitelky Evy Horákové.

Už od pátku 5. 1. 2018 si ve Středisku volného času Miroslav můžete vyzvedávat přihlášky na letní tábory. O tábory je opravdu velký zájem. U některých je kapacita zcela naplněna, někde zbývá posledních pár volných míst. Tak neváhejte a přijďte si co nejdříve pro přihlášku.

Už dnes (5. 1. 2018) začínáme vydávat přihlášky na tábory. Některé tábory se začínají plnit před očima, tak neváhejte a přijďte si pro přihlášku.

V pátek 22. prosince proběhlo poslední setkání klubů Kostka a Čtyřlístek v roce 2017. Za celé dopoledne jsme toho stihli opravdu hodně. Utočili jsme si svíčky ze včelího vosku, ochutnali jsme různé druhy cukroví, zatancovali jsme si na koncertě Romana Hobzy a navštívil nás také Ježíšek. Nezapomněli jsme si také zazpívat koledy a nakonec jsme si...

V sobotu 16. prosince 2017 pořádalo Středisko volného času Miroslav ve spolupráci s městem Miroslav již tradiční Vánoční strom řemesel. Jako každý rok bylo pro všechny účastníky připraveno 10 řemeslných dílen: Točené svíčky, Zdobení perníčků, Řezbářská dílna, Keramické ozdoby, Vánoční ozdoby, Vánoční svícen, Malované hrníčky, Vánoční prostírání,...

V pátek 3. prosince 2017 proběhlo ve Středisku volného času Miroslav již tradiční setkání členů klubů Kostka a Čtyřlístek. Během celého dopoledne jsme si stihli zahrát různé hry a po svačince nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem, který dětem donesl bohaté balíčky. Děti ze speciálních tříd pro nás měly nachystaný krásný doprovodný program plný...

Ve čtvrtek 30. listopadu 2017 se ve Středisku volného času konala druhá adventní dílna, kde si mohli všichni zájemci vyrobit korálkové ozdoby. Byly připraveny 3 varianty ozdob různých obtížností. Barevné kombinace si mohl každý zvolit dle libosti. Vánoční atmosféru dotvářel vánoční pečený čaj s ovocem, který mohli všichni zájemci ochutnat.

V úterý 28. listopadu 2017 proběhla ve Středisku volného času Miroslav adventní dílna, kde si všichni zájemci vyrobili košík z pedigu, jehož dno si mohli ozdobit pomocí ubrouskové techniky. Pravou vánoční atmosféru dotvářel vánoční pečený čaj s ovocem, který mohli všichni zájemci ochutnat.