Aktuality

 

V pátek 15. listopadu proběhlo v SVČ Miroslav další setkání klubů Kostka a Čtyřlístek. Listopadový Rubikon byl opět nabitý mnoha aktivitami! Hned ráno jsme se rozdělili na dvě skupiny a po svačince se vystřídali. A co že to bylo na programu? Tentokrát jsme čas trávili v ateliéru, kde jsme dokončovali andílky z keramické hlíny. Na minulém setkání si...

V sobotu 2. listopadu u nás proběhl JUMPING MARATON pro dospělé, nakonec vlastně pro ženy. Jednalo se o cvičení na trampolínkách, u kterého jsme se pořádně zapotily! Skvělá lektorka Jarka Buchtová všem vysvětlila techniku skákání a mohly jsme začít. Skákaly jsme na pomalejší písničky, ale řada přišla i na pořádné "dupačky"!
Děkujeme Jumping SPORT...

V úterý 29. října, v době podzimních prázdnin, se konala akce "Halloween v kuchyni". Malí kuchaři a kuchařky z 1. - 5. tříd se sešli v naší kuchyňce, aby si společně připravili strašidelné menu. Podle názvů nikdo netušil, co že to za dobroty vlastně kuchtí! Pochutnali jsme si třeba na zakroucených hadech. Největší úspěch však sklidili hot-spiders!...

Drakiáda

10.10.2019

Srdečně zveme všechny malé i velké na podzimní DRAKIÁDU, která se bude konat v sobotu 19. října 2019 od 14:00 na letišti Aeroklubu Miroslav. Každý vlastnoručně vyrobený drak získá drobné ocenění. Soutěžit budeme také o nejoriginálnějšího draka.

Na konci října nás čekají podzimní prázdniny, na které jsme připravili zajímavé akce pro děti. V úterý 29.10.2019 dopoledne přivítáme malé kuchtíky 👨‍🍳👩‍🍳, kteří se nebojí přípravy halloweenského bláznivého pohoštění!
P.S.: Nezapomeň se přihlásit včas, kapacita kuchyňky je omezena!!!

Draci v hrnci

27.09.2019

Tento týden probíhají první schůzky kroužků. Takhle spokojení se svým výtvorem odcházeli naši malí kuchaři a kuchařky z kroužku Draci v hrnci :-)

Dnešním dnem začínají všechny kroužky. Nezapomeňte na ty, do kterých jste se přihlásili :-). V některých jsou ještě i poslední volná místa.

DELL' ART

06.09.2019

A NOVINKU tu máme i pro všechny výtvarné nadšence z 2. stupně ZŠ.

Jóga

05.09.2019

Jóga již tradiční kroužek pro všechny děti od 4 let do 5. třídy. Naučíme se různé jógové pozice a sestavy, zahrajeme si jógové hry, vyzkoušíme relaxační a masážní hry.
Bude to zábava, tak se nezapomeň přihlásit.

Deskovky

04.09.2019

Další novinka letošního školního roku pro holky i kluky od 3. - 7. třídy nese název Deskovky. Budeme hrát různé známé i neznámé deskové a karetní hry, vytvoříme si vlastní deskovku a užijeme si hodně srandy!