Aktuality

 

Chceš si vyzkoušet spoustu kroužků během jednoho týdne? Nevíš do jakého kroužku se v září přihlásit? Právě pro tebe tu máme NOVÝ všeobecný tábor PŘÍMĚSTSKÝ KROUŽKOFEST, kde si vyzkoušíš spoustu aktivit ze zájmových kroužků🎨🎹⛹️‍♀️🧘‍♀️🏸🎤🎲🎮🕺.
Společně si užijeme spoustu legrace. Těšíme se na tebe!
Pozor! Kapacita tábora je omezena. Přednost mají...

Když to jde, chodíme v kroužcích co nejvíce ven. Tento týden jsme využili hezkého počasí a hned v pondělí křídou nakreslili na náš dvůr různé pohybové hry. Můžete se inspirovat a zahrát si doma taky. Popis her najdete na https://mitkamjit.cz/?clanek=2721

Jak jste možná zaznamenali ze sdělovacích prostředků, od pondělí 11. 5. 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 znovu umožněna osobní účast členů kroužků ve střediscích volného času. Tímto vám s radostí sdělujeme, že i Středisko volného času Miroslav znovu otevírá své zájmové kroužky. Na každém místě výkonu činnosti budeme...

Další inspirace a zajímavé nápady, jak můžete trávit volný čas s dětmi naleznete na celorepublikovém webu plném nápadů: www.mitkamjit.cz - portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času a domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření.

Z důvodu prodloužení mimořádného opatření se 30. ročník MIROSLAVSKÉ ŠLÁPOTY odkládá na sobotu 26. září 2020.

Je nám líto, ale z důvodu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ohledně koronaviru se v rámci Měsíce zdraví v Miroslavi nebudou do 12. dubna konat žádné akce Střediska volného času Miroslavi (1. 4. Jumping na zkoušku, 8. 4. Jumping teens).
O dalších případných změnách souvisejících s novými opatřeními Vás budeme informovat.

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky se týká také bohužel činnosti Střediska volného času Miroslav, a proto do odvolání nebudou od středy 11. 3. 2020 probíhat žádné akce ani kroužky.