Aktuality

 

Ve čtvrtek 27. 2. 2020 nebude probíhat kroužek Gumídci. Většina dětí má neštovice.

Od druhého pololetí nabízíme pro dospělé pravidelné lekce cvičení na trampolínkách - JUMPING. Kapacita byla velmi rychle zaplněná, a proto je tu JUMPING NA ZKOUŠKU. Tyto hodiny jsou určeny pro všechny, na koho nezbylo místo na pravidelných lekcích a také pro ty, kteří si chtějí toto cvičení vyzkoušet a zjistit, o co se vlastně jedná.
Přijďte včas a...

Pobytový tábor Superhrdinové je již plně obsazen a rychle se plní i ostatní tábory...

Již od pondělí 6. 1. 2020 si můžete vyzvedávat přihlášky na letní tábory 2020. Nabídka je opravu pestrá, na své si přijdou rybáři, tanečníci, sportovci i všeobecně zaměřené děti.

Poslední školní týden v roce 2019 se ve Středisku volného času Miroslav nesl ve vánočním duchu. Ve většině kroužků probíhaly vánoční besídky, diskotéky i karnevaly. Všichni jsme si to náramně užili :-) Celý týden jsme zakončili vánočním setkáním klubů Kostka a Čtyřlístek, na kterém děti vyráběly dárečky, zpívaly koledy, tancovaly na koncertu Romana...

Přípravy na již tradiční Vánoční strom řemesel vrcholí. Čeká na Vás 10 řemeslných dílen, doprovodný program i bohaté občerstvení. Tak nezapomeňte zítra tj. v sobotu 14. 12. 2019 od 9:00 v KD Miroslav.
Těšíme se na Vás.

V sobotu 7. prosince se konal další Badmintonový turnaj mezi hráči navštěvující kroužek Badmintonu v SVČ Miroslav a hráči, kteří navštěvují kroužek Badmintonu v SVČ Pohořelice. Turnaj se odehrál ve dvou kategoriích v tělocvičně ZŠ Miroslav. V každé kategorii byli vždy tři hráči ze SVČ Miroslav a tři ze SVČ Pohořelice.

V pátek 15. listopadu proběhlo v SVČ Miroslav další setkání klubů Kostka a Čtyřlístek. Listopadový Rubikon byl opět nabitý mnoha aktivitami! Hned ráno jsme se rozdělili na dvě skupiny a po svačince se vystřídali. A co že to bylo na programu? Tentokrát jsme čas trávili v ateliéru, kde jsme dokončovali andílky z keramické hlíny. Na minulém setkání si...

V sobotu 2. listopadu u nás proběhl JUMPING MARATON pro dospělé, nakonec vlastně pro ženy. Jednalo se o cvičení na trampolínkách, u kterého jsme se pořádně zapotily! Skvělá lektorka Jarka Buchtová všem vysvětlila techniku skákání a mohly jsme začít. Skákaly jsme na pomalejší písničky, ale řada přišla i na pořádné "dupačky"!
Děkujeme Jumping SPORT...

V úterý 29. října, v době podzimních prázdnin, se konala akce "Halloween v kuchyni". Malí kuchaři a kuchařky z 1. - 5. tříd se sešli v naší kuchyňce, aby si společně připravili strašidelné menu. Podle názvů nikdo netušil, co že to za dobroty vlastně kuchtí! Pochutnali jsme si třeba na zakroucených hadech. Největší úspěch však sklidili hot-spiders!...