AKTUALITY

Od pondělí 24. 5. 2021 platí nové nařízení pro činnost SVČ. Věříme, že tyto změny vám udělají radost alespoň tak, jako udělaly nám.

Den Země

22.04.2021

Den Země připadá na 22. dubna. Právě k této příležitosti jsme pro vás připravili soubor různých informací, aktivit a tipů, co pro naši planetu můžeme udělat, aby se nám na ní žilo lépe. Klidně nám dejte vědět, co z uvedených tipů děláte vy. Pokud máte nějaké další tipy a nápady, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte do...

Před Velikonocemi jsme naše město zapojili do celorepublikové velikonoční výzvy o Kraslicov roku a dnes vám přinášíme výsledkovou listinu. Tuto "vykutálenou výzvu" organizovalo Středisko volného času Domeček Hořovice, děkujeme. :-)

Na základě mimořádných opatření ze dne 6. 4. 2021 je SVČ povolena individuální výuka a konzultace. Testování není dle mimořádného opatření potřeba, je nutné mít adekvátní prostředky ochrany dýchacích cest.
Od 12.4. probíhá individuální výuka pro členy ZK Škola (nejen) rocku a také tzv. individuální konzultace. Spoustu činností, do kterých se s námi...