AKTUALITY

Den Země

22.04.2021

Den Země připadá na 22. dubna. Právě k této příležitosti jsme pro vás připravili soubor různých informací, aktivit a tipů, co pro naši planetu můžeme udělat, aby se nám na ní žilo lépe. Klidně nám dejte vědět, co z uvedených tipů děláte vy. Pokud máte nějaké další tipy a nápady, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte do...

Před Velikonocemi jsme naše město zapojili do celorepublikové velikonoční výzvy o Kraslicov roku a dnes vám přinášíme výsledkovou listinu. Tuto "vykutálenou výzvu" organizovalo Středisko volného času Domeček Hořovice, děkujeme. :-)

Na základě mimořádných opatření ze dne 6. 4. 2021 je SVČ povolena individuální výuka a konzultace. Testování není dle mimořádného opatření potřeba, je nutné mít adekvátní prostředky ochrany dýchacích cest.
Od 12.4. probíhá individuální výuka pro členy ZK Škola (nejen) rocku a také tzv. individuální konzultace. Spoustu činností, do kterých se s námi...

Nové číslo Aktivit do schránky právě vychází! Více informací se dozvíte na plakátu.

V souladu s částečným rozvolněním mimořádných opatření ze dne 6. 4. 2021 bude v SVČ Miroslav od pondělí 12. 4. 2021 probíhat INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA a INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE.

Připojte se k akci, která běží po celé republice a pojďte s námi udělat z Miroslavi Velikonoční KRASLICOV 2021.