AKTUALITY

Rockfest

31.05.2022

Srdečně zveme všechny milovníky dobré, živě hrané hudby na 24. ročník miroslavského Rockfestu, který proběhne v pátek 3. června. Startujeme v 18 hodin, občerstvení je zajištěno! Vstupné je dobrovolné a poputuje na rehabilitační pomůcky pro Patrika. Kromě nevšedního hudebního zážitku tak můžete ještě vykonat i dobrý skutek

Den dětí

12.05.2022

Zveme vás na Den dětí, který se uskuteční 27. 5. 2022 v areálu SVČ Miroslav.

Tento víkend se na vás bude těšit čarodějnice Eufrozína se svým kamarádem, pavoukem Utržnožkou. Veškeré informace ke stezce najdete níže.

Už zítra se na vás těšíme na Miroslavské šlápotě a běhu MirRunCup! !!! POZOR !!! PARKOVÁNÍ nebude z organizačních důvodů možné po celé délce ulice před budovou SVČ Miroslav. Využít můžete např. parkování na náměstí Svobody, u zdravotního střediska, ... Děkujeme za pochopení.

V sobotu 23. dubna 2022 se uskuteční tradiční akce, Miroslavská šlápota a běžecký závod MirRunCup. Dopoledne si můžete vybrat jednu ze tří pěších tras, které vedou jarní přírodou v okolí Miroslavi. Odpoledne na vás čeká běžecký závod MirRunCup, který bude zahajovat absolvent miroslavské školy, elitní světový MMA zápasník Jirka Procházka s následnou...

V sobotu 9. dubna se po "kovidové" pauze konal v Břežanech florbalový turnaj, kde se podařilo Černým jestřábům (hrajícím pod hlavičkou SVČ Miroslav) vybojovat dva bronzové poháry. Gratulujeme!

Jarní akce

05.04.2022

Do konce školního roku nás čeká spousta akcí, na které se můžete těšit. Podrobnější informace najdete zde.